Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Trimar blog

Hidhini nje sy shijes sime te videove qe kam lancuar,dhe me thoni si ju duket shija...Kane lidhje me jeten time reale.

Kam disa dite qe merrem me rregjistrimin e tyre ne mendje telefon dhe letra,i mblodha the gjitha ta dashurat e mia dhe i hodha te gjith bashk,ka nga Rock House e deri te Benny Hill.

Per mua mbi te gjitha kan lidhje me jeten time reale,duke filluar nga Motorrat e deri te Rroku qe eshte nje nder frymezimet e poetit qe un i kam lezuar dy librat e tij.

Motorr per LIRIN...

Motorr per ADRENALIN...

Libra per frymezim...

Libra per dije...

Muzik qe me ka ndryshuar jeten...

Muzik qe smund te bej pa te...

Keshtu mund te me njihni me shume video me titullin Athina ne kaos total dhe Athina ne kaos ju ndihmone te njiheni shpirtin tim rrebel.E THEKSOJ KETE!!!

Keshtu mund te me njiheni me lirin adrenalinen dhe rrezikun e motorrave qe kam pasure shum raste aksidentesh (jo te renda por qe shum jan trembur dhe me me pak dhe nuk i kan hipure me motorrit)

Te gjitha videot jan nje permbledhje e vecant per mua,me kan shoqeruar qe nga mosha 10 vjec me e deri me sot.

Hidhini nje sY listes sime te videove do dilni te fituar xD

JU uroj degjim dhe shikim te kendeshem,do doja qe ti jepnit rendesin qe i takon duke u pelqyer juve me shume pastaj.ARGETOHUNI...

Miqesisht dhe me vlersim Trimar...

Ju faleminderit !


 
Interesting
positive votes: 1  |  negative votes: 0

Write comment:

 

© 2019 Top.al - all rights reserved.