Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
blog

FRIENDSHIP BRACELET

Mos humni shpes lexojeni edhe kuptojeni a e dije se gjerat me te veshtira per tu then jan:
1. te dua...
2. me fal...
3. me ndihmo...
 A  e dije se kur ndihmon dikeajo ndihm ju kthehet dyfish?
 A e din se mun ti besh endrrot e tua lealitet p.sh:
te biesh ne dashuri, te pasurohesh, te je i shendetshem, vetem nese besn ne te.
DHe nee vertet e din , ju do befasoheni per ate qfar mund te beni.
Por mos besoni qdo gje qe ju them deri sa ta provoni me te vertet.
nesee njeh dike ne nevoj ose diqka qe ke me mund ti nevojitet dikuj, do ta shihni se do ju kthehet dyfysh..


 
Interesting
positive votes: 0  |  negative votes: 0

Write comment:

 

Blogs: tags
no tags
Entries archive
© 2019 Top.al - all rights reserved.