Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Trimar blog

Si vajti ajo puna e Radio Top.Al-Revolution LEO-PARDI? Apo do ta bejme me Team Speak?

 Wazzzaaaaaaaaaaaaaaaa
Hej njerezzzzz LEO-PARDI ka hedhure nje ide,le te behet Top.Al me radio ka thene si ju duket?.Thoni mendimin tuaj ne pergjthsi.
Kurse un them te blejme vete nje Team Speak (kushton vertet pak) dhe ku mund te flasim te gjithe se bashku nga cdo cep i botes,un e kam provuar dhe eshte SUPER!,do jesh LIVE duke folure me njerzit me te mrekulloshem qe ka SHQIPERIA E MADHE!!!.me gjith eksperiencat e tyre,lojrat me fjale,mund te flisni per shum tema te gjith sebashku secili jep mendimin e tij.Meqe u be dhe Secrety Moderatore LE TE BEJME REVOLUCJON NE TOP.AL!!!
Ne Team Speak mund te besh edhe nje Stacjon dhe te degjos muzike qe vete ne do ta lancojme ose mund te leme disa djem dhe vajza te merren me zgjedjen e tyre me orare mjafton vetem te kesh radio te miregjedhura nga interneti,ose mund edhe te lancosh nga vet PC jot.Si ju duket?
I love Top.Al dhe gjith antaret muaksSsSsSsSs te gjitheve.
 


 
Interesting
positive votes: 5  |  negative votes: 0

Write comment:

JACK linja eshte e pa perfillshme ne rencin e saje,vertet e di kete.Eshte shum i thjeshte nuk varet fare nga shpejtesia e linjes.
#5, 19.07.2009 - 17:42
ok flm po ton diten e kom festu tash pak pushim valla
#4, 19.07.2009 - 00:14
Team Speak eshte nje Program i cili te jep mundesin ta shkarkosh ne gati 2 min Team Speak 2 qe eshte me i perhapuri,Team Speak eshte shum i lire per tu blere,ndoshta nje miku nga Gjermania po te marri vesh qe un kam kerkuar qe te kemi nje te tille ne nje web si Top.Al ai munde edhe te na japi te tijen,me sakt nuk blihet programi blihet vet kodi,di qe djali nuk luan me lojen Lineage2 qe ju kam permendure,keshtu qe Team Speak them se i ka dale jasht loje,ne Team Speak mund te hapesh disa chate ne keto chate vetem bisedohet nuk shkruhet,keto chate mund ti ndash sipas deshres me emrat perkates,meqe ne kerkuam ne fillim nje Radio njerin prej ketyre Chateve ose disa mund ti besh qe ne momentin qe hyn ne to mund te degjosh vetem muzike,ne mund te bejeme nje Radio chat Zyrtar,dhe disa te tjere me muzike sipas deshires sone,eshte shum i thjeshte ne perdorim un ja kam dale vetem qe heren e pare,do besh vetem 4 hapa
Pasi e ke shkarkuar ne Pc dhe e mban ne background tend duble click+Connection+Qick connect+Server Address+Nickname+Password dhe je online.Team Speak ofron dhe shume sherbime te tjera ineresante.Jam gati te jap info te tjera nese doni.
#3, 19.07.2009 - 00:06
Teamspeak2
RC2
19.07.2009 - 00:10
Ahhhh po LEO-PARDI permende gjithashtu se ca mendimi kan Moderatoret,ate pres edhe une.
#2, 18.07.2009 - 23:33
+4 ok jom me ty
#1, 18.07.2009 - 23:07
mulliq djalosh dil dhe festo mos rri ne chat xD ke ditelindjen
FLM per komentin
18.07.2009 - 23:19
 

© 2019 Top.al - all rights reserved.