Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
benni blog

ndosha nje dit do e lexosh

Ky vit i ri sapo ka filluar per ty Alkida jam tuj mendu a thua vall kaq kam gabu perse ne sy sdon met shiku ,
deri kur keshtu do te shkojm adhua vall nje dit do te takoj
nje pritje e gjat as vet se kuptova perse Alkida keshtu prfunduam
perse Alkida keshtu perfunduam VETEM ne rreshta pa u takuar ,
TE UROJ NGA ZEMRA GEZUAR VITIN E RI 2019 TE SJELLT KY VIT FAT DHE LUMTURI NE JETEN TANE Alkida , 
Interesting
positive votes: 1  |  negative votes: 0

Write comment:

 

User
offline benni (23)
Meksika, Baja California, Abelardo L. RodríguezBlogs: tags
no tags
© 2019 Top.al - all rights reserved.