Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
meniking blog
Në jetë nuk është e rëndësishme të jesh në qender të vëmendjes.. Por të vihet re mungesa jote kur nuk je..!
– Jeta e pyeti vdekjen: "Perse njerzit me duan mua dhe te urrejne ty?" Vdekja ju pergjig: "Sepse ti je nje genjeshter e bukur, ndersa une jam nje e vertet e dhimbshme...!!!


 
Interesting
positive votes: 1  |  negative votes: 0

Write comment:

ekzakt!
#1, 28.11.2018 - 00:41
 

User
offline
offline meniking (30)
Kosova, PrishtinëBlogs: tags
no tags
Entries archive
© 2019 Top.al - all rights reserved.