Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
amin blog

Një genjeshter nga një person qe e kom dashtë me zemer

 Gjëja më e bukur në jet jan ata persona të cilët të duan e ndjejn kur ti ke dhimbje bëjn zhdo gjë që loti të mos rrjedh nga syri por të kesh një buzëqeshje në fytyr dhe që jeta e ti nuk ka kuptim pa pranin tënde....E din c´do të thotë të duash dikë? Që të lëndoj personi me të cilin keni qeshur vuajtur bashkë i cili të të bëj që ta ulësh veten aq poshtë sa të tjerët,pastaj të të dërgoj një mesazh dhe të thot se të do. Më lëndove por prap nuk arrite as gjë veq se humbe dikë që të do tej mase por edhe un humba dikë që smë ka dashur kurr.


 
Interesting
positive votes: 15  |  negative votes: 0

Write comment:

amin (15)
Flm Milja edhe ti zemer
#7, 01.02.2019 - 01:56
Milja2005 (13)
Shum blog i mir amin je shoqe shum e mir
#6, 27.01.2019 - 17:20
isaklleshi (41)
*ROSE*
#5, 06.01.2019 - 10:37
;)
#4, 10.12.2018 - 21:56
#3, 08.12.2018 - 17:09
dritonii (30)
Blogo e bukur a
#2, 05.12.2018 - 17:09
endrit (19)
gjith mon komet Dasht
#1, 03.12.2018 - 14:00
 

User
offline
offline amin (15)
Kosova, PrishtinëBlogs: tags
no tags
Entries archive
© 2019 Top.al - all rights reserved.