Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
amin blog

Thanje per jeten

Gjithmon them jamë mirë.Por kur dal para pasqyres shoh syt e mi duke lotuar,dhe them tani thuaj të vërteten se si je në shpirt! E mban mend kur më thoje vdes për ty? E vërtet për mua ke vdekur.Drama e jetës nuk është vdekja por është ajo që vdes brenda nesh ndërkoh që jemi akoma gjall! është dhimbja...ajo që i ndryshon njerzit...! Atë që nuk e kam pranë në kohën e pikëllimit,nuk e dua as në kohën e gëzimit.Ta varrosësh dashurin në zemrën tënde është më mir për ty sesa t´ia dhurosh atij që nuk e meriton! Ajo që nuk rrjedh nga zemra.Nuk hyn dot në zemër!


 
Interesting
positive votes: 9  |  negative votes: 0

Write comment:

 

User
offline
offline amin (15)
Kosova, PrishtinëBlogs: tags
no tags
Entries archive
© 2019 Top.al - all rights reserved.