Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
qezim blog
Nje polic i thot nje shoku : -Kam nje makine qe ka 300mij kilometra, dua me e shit por sma marrin me shume se 500 mij lek
-Cfare budallai, ulja kilometrzhin dhe shife sa do ta kerkojne. Ky e ben 150 mije kilometrazhin,takon perseri shokun e tij dhe i thote
-E bera 150 ...mije , tani ma kerkojne 1milion
-Ca budallai ulja akoma-i thote shoku Ky e ul deri ne 50mije kilometrazhin,takon shokun e tij dhe i thote :
-E bera 50 mij kilometrazhin, tani ma kerkojne 3 milion -Po ca pret,shite!
-Tani qe eshte gati e re jam tu e mbajt vete


 
Interesting
positive votes: 2  |  negative votes: 0

Write comment:

ME NGJET ME ATE QE SHISTE LOPEN!
#1, 12.09.2018 - 10:11
 

User
offline
offline qezim (30)
Britania e Madhe, England - London, Woodford GreenEntries archive
© 2019 Top.al - all rights reserved.