Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Irmaaa blog

Nuk do mundem dot te mesoj se si.

une kurre nuk e kam pelqyer menyren se si syzet duken tek une
. Por ti me the, qe me qendronin bukur.
Qe nga ai moment, une gjithmone i kam vendosur duke menduar qe me bejne te dukem me bukur.
Kur vendosa buzekuqin vishnje, ate qe rrallhere tentoja ta vija mbi buze kujtova menyren se si me the "Te shkon shume", ndaj gjithmone eksperimentoja me ngjyrat e errta duke menduar se cfare do te mendoje ti per to.
Menyra se si syte e tu ndriçuan kur une vesha fustanin e zi ne mbremjen qe do darkonim bashke , me beri te mendoja qe kisha bere nje zgjedhje te mire dhe qe ai do te ishte fustani im i preferuar, ndoshta edhe i yti tek une.
Sa here qe vishja kemishen e bardhe , me kujtoheshe ti! Ndaj, vazhdoj ta vesh shpesh me shpresen qe do ta vesh re.
Ti gjithmone beje shaka me mua, per menyren se si asnjehere çorapet e mia nuk ishin njesoj. Tanime, kur te dyja jane njesoj dua te ti tregoj per te te treguar qe i kam kuptuar gabimet.
E di qe kjo tingellon çuditshem per shume te tjere, por eshte diçka midis nesh.
Ti je ngado, çdo dite!
Si mund te humbasesh ndjenjat per dike emri i te cilit eshte percaktimi i çdo emocioni qe ke ndjere?
Te me tregoje dikush si te ndaloj se menduari per ty!
Nuk di. Nuk do mundem dot te mesoj se si! 
Interesting
positive votes: 6  |  negative votes: 0

Write comment:

Ermirs (22)
Sikur te kishim trurin si hardisc kompjutri do e fshija cdo kujtim qe ngelet me ? Do niste nje dite e re e bukur ,por esht e pamundur te harrohen kujtimet
#4, 29.06.2018 - 19:22
giek (34)
E te vertet dukesh me bukur me syze *HEART*
#3, 03.03.2018 - 07:31
Babagjyshi (44)
bukur
#2, 17.01.2018 - 01:22
dritonii (30)
Blogo e bukur yllo
#1, 12.12.2017 - 17:34
 

© 2019 Top.al - all rights reserved.