Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
arjolaa blog
Një letër e shkruar nga një djalë i sinqertë...
“Vajza, duhet te kuptoni disa gjera…
Neve nuk merzitemi nese flisni me djem te tjer, nuk merzitemi nese keni shok meshkuj, por kur jemi diku me ju dhe vjen nje djal…dhe ju I hidheni siper pa e prezantuar e harroni qe edhe ne jemi ne te njejten dhome, kjo na nervozon.
Ne nuk merzitemi nese dergoni mesazhe me shoket tuaj.
Por kur kjo gje ndodh ne 2 te nates, na ben te dyshojme. Cfare mund te ket kaq te rendesishme ne 2 te nates?! Nese ju themi:
e bukur, e mrekullueshme, simpatike nuk po genjejm, prandaj mos na thoni qe nuk kemi te drejt sepse nuk do te reshtim kurre se theni keto. Karakteristika me sensuale e nje vajze esht besimi ne vetvete.
Na puthni kur nuk mund ten a shikoj askush, por edhe nqs na shikojne…do ishte akoma me bukur!
Nuk duhet te visheni enkas per ne. nese ju ftojm diku mos vishni fundin me te shkurter qe keni dhe sa me shum tualet te mundeni. Neve na pelqeni per ate qe jeni ne te vertet. Per shembull, mua me pelqen me shum nje vajze e veshur me nje bluze te thjeshte dhe atletet e mia.
Mos e merrni seriozisht cdo gje qe ju themi. S arkazma esht 1 gje e mrekullueshme. Mos u merzitni edhe per gjerat me te vogla. Mos na tregoni sa seksi esht Brad Pitt apo Jessy McCartney …
Eshte e merzitshme. Keni shoqet tuaja per te folur per kto gjera.
Dua te theksoj, se nese nje djal ju trajton keq, mos u perpiqni ta ndryshoni sepse nuk ka per te ndryshuar!
Gjeni dike qe tju bej te buzeqeshni kur po ndiheni keq . dike qe tju fale edhe kur gaboni. Qe tju doje pavaresisht dhimbjes qe mund ti shkaktoni. Dike qe do te ler ne mes punen qe ka ne dore vetem per tju then ‘Te Dua!’


 
Interesting
positive votes: 5  |  negative votes: 0

Write comment:

 

© 2019 Top.al - all rights reserved.