Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
OSELITO blog
Te jesh i bukur nuk ka rendesi se me bukurin tuaj josh vetem nje njeri...
Te jesh i zgjuar sdo te thot gjithshka,se mendjen ta prish dhe nje budalla....
Te jesh i pasur kot sa je, se parat sot i ke neser si ke...
Te simpatizosh dike eshte fare e kot,se e di engjell e te del idjot...
Te jesh i sinqert eshte fatkeqsi,se ne kete bot rebele nuk njihet drejtesi...
E te dashurosh thon qe eshte gje e bukur,nese dashuron vertet ke ber nje tjeter te lumtur...


 
Interesting
positive votes: 5  |  negative votes: 0

Write comment:

 

User
offline
offline OSELITO (24)
Shqipëria, TiranëBlogs: tags
no tags
Entries archive
© 2018 Top.al - all rights reserved.