Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Sara3 blog

gjysma zemres time

Gjysma e zemres kerkon gjysmen qeter te zemres
Ne rrug eci i vetmuar me zemer te coptuar mendoj per ty pse Zoti me denoj ne dashuri me coj qe te dashurohem tek ti si e cmendur kur ti nuk me don keshtu si te dua une ty...Bej gjithcka qe te te haroj por zemra nuk me ndegjon...I Them Zemres: Degjom zemer mundohu qe ta harojsh dhe ta shikosh si shok te mir se ti e Don por aj JO te lutem mundohu ta harrosh ta shikosh ne ate menir si e shikon si e don si e cmendur si asnje deri tani ... sigurisht ndoshta i pengon ndoshta nuk don te te shofe se je be i merzitur apo kue di cfar...
Ju luta zemres qe ta haroja beja gjithcka qe ta haroja por ishte e kote se kur mundohesha ta haroj fillonte zemra te me dhemt edhe me RIDHNIN LOTET...Zemra Me Tha...
Te lutem mos me kerko kete gje se ma mire me vjen te me ngulish nje thik e te me bojsh copa copa se sa te me thuash ate ta haroj se kur dikush hyn tek un, qe e dua marezisht nuk eshte e lete ta haroj dhe te dale nga une...
Prandaj te lutem mos ma kerko kete gje se gjer sa te jem e gjalle do ta DUA


 
Interesting
positive votes: 1  |  negative votes: 0

Write comment:

 

© 2019 Top.al - all rights reserved.