Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
junisa blog

ia vlen ta lexoni super injoranc ,,hahaha

nentoka eshte e pa mundur te mos mendoje per ty un mbrenda 24 orve
28.10.2015 23:32- Fshij
junisa haahah ,,obobo psee ?
28.10.2015 23:34- Fshij
nentoka po ja ashtu dasht e pa dasht mendja tek ti me shkon ti i ke fajet
28.10.2015 23:34- Fshij
junisa hahaha edhe kete e thee,,,po ca faji kam un qe mendon ti oree :
28.10.2015 23:37- Fshij
SUPER-DJ sinqerisht jam duke menduar per ty,per tu lidhur seriozisht bashke. nuk po tallem e kam seriozisht keto fjale qe po te shkruaj.ktheni pergjigjen ne kte moment
28.10.2015 23:39- Fshij
nentoka hhaahahahahahahaahahah junisa nuk jam i vetmi un ketu
28.10.2015 23:40- Fshij
junisa obobo,,,mos ishte gje urdher super-dj
28.10.2015 23:40- Fshij
junisa obobo flor ca beht kshu mar aman ,,,ahahaha
28.10.2015 23:41- Fshij
nentoka hahaha ke marr nje ofert shum serijoze
28.10.2015 23:42- Fshij
SUPER-DJ nuk eshte aspak urdher. te lutem mos me keqkupto.sepse e kam seriozisht me ty per lidhje.
28.10.2015 23:42- Fshij
junisa ca ke ti flor ,,mos u bere gje celozzzzz :P haahahha
28.10.2015 23:43- Fshij
junisa super-dj,,,,flm per konsideraten ,,hahaah
28.10.2015 23:44- Fshij
nentoka hahaah epo tani nuk jam me i vetemi per ty smile_3.gif hahahaha
28.10.2015 23:44- Fshij
junisa hahahahahhaaha me vjen keq eee,,mos u merzi ti ,,:D
28.10.2015 23:45- Fshij
SUPER-DJ une nuk po tallem ,po te flas seriozisht. cfare ka per te qeshur ketu ?te lutem?
28.10.2015 23:47- Fshij
junisa as un spo tallen thjesht te thash flm konsideraten ,,super-dj
28.10.2015 23:49- Fshij
nentoka hahahaahahahahahahahah po darsma jone
28.10.2015 23:49- Fshij
junisa haahhaahhaha ,,iku dasmaa tani :P
28.10.2015 23:50- Fshij
SUPER-DJ te lutem, hajde ne privat ,te flasim me mesazhe,te lutem. aty ke dhe skype tim.
28.10.2015 23:51- Fshij
nentoka hahahahaahhaahahah pse moo mos me thuja me tradhtove sa shpejt qe ta theu mendjen moo
28.10.2015 23:53- Fshij
junisa hahahaa ,,,flm por seshte e nevojshme kaq shum ,,super-dj
28.10.2015 23:55- Fshij
junisa hahhahaah,,,flor un skam fol akoma gje prz
28.10.2015 23:55- Fshij
SUPER-DJ nese do te lidhemi seriozisht bashke,te lutem. me dergo skype tend me mesazh,ne kete moment.ju lutem .
28.10.2015 23:56- Fshij
nentoka ahaahahaha qenka serijoz mo pse nuk e shqyrtone nje her oferten
28.10.2015 23:56- Fshij
junisa super-djj........skam skypee ca te bej tani
29.10.2015 00:00- Fshij
junisa hahahah boll ti flor spo ke nevoj per ma shum :P ,,,je celozzz e di un
29.10.2015 00:01- Fshij
nentoka hahahah ja shum xheloz tek shikoj qe ma marrin nusen nga duarte hahahah
29.10.2015 00:02- Fshij
junisa hhahahaha,,,,,,,,,he pra e di un,, luaj duart pra se ikuuu nusja :D
29.10.2015 00:03- Fshij
SUPER-DJ ok.meqenese nuk paske skype, atehere ,te lutem me co facebook.tend ne mesazh .te lutem.te beje une ftesen tani aty te flasim.
29.10.2015 00:04- Fshij
nentoka epo ky na qenak super dj prandaj ke marr lakmi te ky ti
29.10.2015 00:05- Fshij
junisa eee do ta mendoj ,,::D,,,super -dj
29.10.2015 00:07- Fshij
junisa hhahahaha po praa flor ,,,:D
29.10.2015 00:08- Fshij
nentoka shum keq tradhtare me le per nje super -dj hahahah
29.10.2015 00:09- Fshij
junisa hahahhaahah,,,ia vlen e lexove propozimin apo joo :D
29.10.2015 00:11- Fshij
nentoka po si jo hahaha propozim fatastike i lumt goja dhe duart se si e ka shkruar sa thell eshte menduar ashtu ai hahaha
29.10.2015 00:13- Fshij
SUPER-DJ ok.flm per mirekuptimin tuaj.te lutem. shpresoj ta kesh seriozisht dhe jo te jeni tallur . ju lutem.
29.10.2015 00:14- Fshij
junisa hhahaahah ,,e ka shpikur trurin per sonte ,,,flor
29.10.2015 00:15- Fshij
junisa po po super-dj pa merak ti,,,shko fli tani naten e mire ,,,:)
29.10.2015 00:16- Fshij
nentoka ahahaha e qove ne gjum ti moo
29.10.2015 00:17- Fshij
SUPER-DJ ok. e kuptova. qenke per tallje ti ketu.
29.10.2015 00:19- Fshij
junisa hahaahahahaahaha florr ,,,eshte vakt gjumi tani mooo duhet te flej ,,
29.10.2015 00:19- Fshij
junisa jooo ore super -djjjjj pse e thua kete ,,,skam pse me pas pretendime per me mire un
29.10.2015 00:20- Fshij
nentoka hahahaah lere kete po ku na mbeti muhabeti neve dyve se
29.10.2015 00:20- Fshij
junisa avash avash ti flor a nuk sheh se ka radh aaa :D
29.10.2015 00:22- Fshij
nentoka hahahaah po un e nisa kete muhabetin mo hahah
29.10.2015 00:23- Fshij
SUPER-DJ ok. atehere me nise te lutem facebookun tend me mesazh, ne kete moment.te lutem. dhe te beje ftesen une ne kete moment.te lutem aty
29.10.2015 00:23- Fshij
junisa ngadal oo super -dj ska ggja me ngut kemi kohe plot ste ik treni besoj
29.10.2015 00:25- Fshij
junisa po po e dii po ka trafik tani flor hahhahh
29.10.2015 00:26- Fshij
nentoka hahahaahahahah treni u fundit niset ne ora 1 pas mesnate
29.10.2015 00:27- Fshij
junisa hahahhahahah hahahhaha,,,,ca ishte kjo njoftim aaa ,,,,,vemendjeeee
29.10.2015 00:29- Fshij
nentoka hahahahhaha kjo ishte njoftime per te treguar linjen e fundit per ne boten tjeter te injorantve
29.10.2015 00:30- Fshij
junisa ahhahhahah,,,,,,,,,,,vemendjeeee ju lutemm treni i fundit po niset ka plot vende te tjeraaa
29.10.2015 00:32- Fshij
nentoka vemendjeee po iku ky tren ska me vend per ju askund ne kete bote
29.10.2015 00:33- Fshij
junisa ahhaahhha,,,veqqq prapa dielllitttt.
29.10.2015 00:35- Fshij
SUPER-DJ ok.klm udhetim te kendeshem me trenin qe i ke hipur . klm
29.10.2015 00:35- Fshij
nentoka vemendje ka akoma qytetare qe nuk e kan kuptuar qe treni eshte special per ta
29.10.2015 00:36- Fshij
junisa hahhhaah ske pune me trennin tim ti shiko tendein se po te iken ,,superr-djjjjjjjjjjj
29.10.2015 00:37- Fshij
nentoka junsia ti ske nevoje per tren ti jetone ne qytet mo
29.10.2015 00:39- Fshij
junisa hahahahahaha ,,,he praa florrr kuje bertit pak se skan kuptuar gje akoma haahh
29.10.2015 00:39- Fshij
junisa hahahha pooo moo ,,po duhet tiu bejm qejfin pak ketyre ........... e di vet ti
29.10.2015 00:41- Fshij
nentoka vemendje vemendje qytetare drejtohuni ne treni tuaj sepse do humbisin pastaj
29.10.2015 00:41- Fshij
SUPER-DJ klm. se ka ikur koha e trenave. udhetohet me seria e fundit.
29.10.2015 00:42- Fshij
nentoka vemendje vemendje treni po iken
29.10.2015 00:43- Fshij
junisa haahhahahaahaah florrr he dreqqq
29.10.2015 00:43- Fshij
junisa obobobo ooo flor a shikon ca thote supe -dj oree ,,,kemi ngel prapa botes ne paska dal seria fundit ca eshte kjo ore telenovel aaa hahaah
29.10.2015 00:44- Fshij
nentoka hhaahahaahah eshte nje telenovel shqiptare kjo injorant me shumice ka emrin
29.10.2015 00:46- Fshij
SUPER-DJ junisa beji te fala dedes maje shtylles ti. se me mua si ke shancet te ironizosh. se sjam nga ata qe je mesuar te tallesh ti .
29.10.2015 00:49- Fshij
junisa ahhaahhaaa,,,,,,emer te spikasur paska tamam hallalll ju qoft atyre
29.10.2015 00:49- Fshij
nentoka rroft shqypnia
29.10.2015 00:51- Fshij
junisa ooooooooo supe dixhejaa ,,,ca te djeggg marrr ty kaqq shum ,,
29.10.2015 00:51- Fshij
nentoka haahahaahah iku treni moo
29.10.2015 00:52- Fshij
junisa ahhhahaah ,,,u shoft shoqeria e degjeneruar florr
29.10.2015 00:52- Fshij
junisa ahahhahaha shpejt edhe 1 se u mbushhh trenii
29.10.2015 00:53- Fshij
nentoka ahaha posht dija rroft injoranca
29.10.2015 00:53- Fshij
nentoka hahahaha shko me trenin e fundit dhe ky me duket
29.10.2015 00:54- Fshij
SUPER-DJ as me djeg dhe as me cpon gje mua. por nese ty te djeg dhe te cpon gje,atehere mbaje pervete.
29.10.2015 00:55- Fshij
junisa aahahahah nje duartrokitjeee te fuqishme per injorancenn qe na ka kapluar ,,,bravooo
29.10.2015 00:56- Fshij
SUPER-DJ se per karakter dhe ndershmeri .sme harrin dot as tek maja e thoit ti apo dhe ai bilibli NENTOKA.qe me derdellis si papagall ketu mua.
29.10.2015 00:56- Fshij
junisa hahahaah ndoshta flor se pastaj si dihet
29.10.2015 00:56- Fshij
nentoka akoma gjalle qenka moo
29.10.2015 00:57- Fshij
junisa ooo bilbillll ooo floor hahahahaahhahhahaahahaha
29.10.2015 00:57- Fshij
nentoka hahaah qenka dhe bilbil un se kam dite kete pune fare hahahaha
29.10.2015 00:58- Fshij
junisa jo ma supe -dixheja kush po e thote ate fjal prite zot na vret zoti se gjynahhh
29.10.2015 00:58- Fshij
junisa hahahaahahahhah ooo zot ca sdegjon robii sot ,,florrrr ooo bilbilll hahhaahahhahaahha
29.10.2015 01:00- Fshij
SUPER-DJ nentoka.shko kapi ngrenxat se bletet te paskan lene shendetiin me gjithe kosheren .
29.10.2015 01:01- Fshij
junisa sa shume po kujdesesh ore supe dixheja ,,,,shume po e ke merakun
29.10.2015 01:03- Fshij
SUPER-DJ junisa. nuk ndytet me ty zoti moj. se ska kohe te humbi kot me ty.
29.10.2015 01:04- Fshij
junisa ahahhahaha ,,,,ooo supe dixhejaa te ka kalu orari me duket mor xhan po shko bej nje sy gjum i her
29.10.2015 01:06- Fshij
nentoka hahhaahah ta theu zemren junisa sa keq po ike mo xhaxhi te flesh se vone vajti ora
29.10.2015 01:06- Fshij
SUPER-DJ mos me qani hallin mua ju te dy lepurusha. se i kam syte pishe une.
29.10.2015 01:09- Fshij
junisa mosssssss sa e pikellluar jam ngela ne dere taniii ca te bej o zot :( ,,,hhahahahha oo florrr o bilbill
29.10.2015 01:09- Fshij
nentoka po ik moo si te vie trup ke mbushur 100 vjet akoma sillesh si fmije ik
29.10.2015 01:09- Fshij
SUPER-DJ nentoka. ik ore barbon .shko fshi qyrret para se te kapesh me mua.
29.10.2015 01:11- Fshij
nentoka tani si i bie un jam bilbil apo lepursh hahahaah
29.10.2015 01:12- Fshij
SUPER-DJ junisa.. mos rri tek dera se te ftohet vezorja. por shko futja gjumit.
29.10.2015 01:12- Fshij
junisa haahahaah o bilbil mos kendo se ngeli supe-dixheja pa puneeee
29.10.2015 01:13- Fshij
nentoka hahaha pedfoli me plote kuptime e fjales
29.10.2015 01:13- Fshij
junisa oooo supe -dixheja si shum po ma ki merakun ti muaaa ,,,gjithsesi flm qe shqetesohesh ,,,hihihihih
29.10.2015 01:14- Fshij
SUPER-DJ junisa mbaji ISON ti atij.si laraske qe ma ke zerin ,se me dilni grup i persosur per EURO 2016
29.10.2015 01:16- Fshij
SUPER-DJ junisa. kush tha se te kam merakun une ty?
29.10.2015 01:18- Fshij
junisa ooooo florrrrr a je gati me plis per paris oreeee,,,,do na coj supe -digjeja ne euro 2016 yahoooooooooo,,,
29.10.2015 01:19- Fshij
256

SmilesPër çfarë je duke menduar, çfarë je duke bërë...
shikuar: 17786 famë: 358.54 aktivitet: 64
junisa ankeedi pilt
vizita e fundit: 29.10.2015 - 01:37
regjistruar: 03.09.2013 - 14:21
Profili është kompletuar 50%
Nuk është kompletuar:
Kompletoje profilin tënd 100% dhe do të fitosh një dhuratë!
emri
gjinia
femër
data e lindjes
08.08.1996 19
vendi, qyteti
Shqipëria, Tiranë
e-mail adresa www.junisa@hotmail.com
(dukshëm vetëm për miq)

fotografi

Shto fotografi të re »
 • junisa - live
 • junisa - ......
 • junisa - zzzzz
 • junisa - ,,,,,,,,,,,
 • junisa - ,,,,,,,,
 • junisa - mmmmmm
 • junisa - nnnnnnnnnn
 • junisa - ,,,,,,,,,,,
 • Shto fotografi »
  ju mund të shtoni:
  2 fotografi
  empty.gif

fotografi në albume

junisa pildid albumites nisa junisa pildid albumites nisa junisa pildid albumites nisa junisa pildid albumites nisa junisa pildid albumites nisa »

në fotografi tjera

* * * »

blog

FEMRAT APO MESHKUJT, KUSH QAN ME SHUME KUR SHIKOJNE FILMA?!
E mërkurë, 15. Prill 2015 Koha 16:42
Sipas kërkuesve në Universitetin Cardiff, femrat janë shumë herë më të afta se meshkujt për të kontrolluar dhe përballuar emocionet e shkaktuara duke bërë që të mbajnë më shumë lotët në krahasi... lexoni më shumë »

:))))))
E shtunë, 28. Shkurt 2015 Koha 18:40
Mos prit të mbarosh universitetin,
të dashurohesh,
të gjesh një punë,
të martohesh,të kesh femijë,ta shohësh veten të sistemuar,
të humbësh ato dhjetë kilogramë,... lexoni më shumë »

shkolla

Ende nuk është zgjedhur ndonjë shkollë!
zgjidhni një shkollë »

klube

interese

Shtoni interes:

argetim rss_delete 189, chat rss_delete 27, injoranca dhe gabimi bertasin. rss_delete, libra rss_delete 345, miqesi shoqeri rss_delete, muzik rss_delete 420, njohje rss_delete 52, njohuria dhe arsyeja flasin rss_delete, respekti mbi te gjitha rss_delete, shetitje rss_delete 93, shikime rss_delete 4, shkoll rss_delete 19,

 
Interesting
positive votes: 6  |  negative votes: 0

Write comment:

junisa (22)
ahahhaahah mos ma kujto te lutem se kam ken tu plas mbrem se qeshuriii,,,,,,eeee bilbiliii maj ti ca ti bej hahahaahha
#1, 29.10.2015 - 17:20
 

© 2019 Top.al - all rights reserved.