Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
whatsapp blog
E keni ndier ndonjeher deshiren e madhe te largohesh nga gjithcka...pikerisht ndoshta ne diten qe shume vajza e enderrojn
E keni ndier ndonjeher nje lemsh qe te fillon ne kraherore dhe perfundon ne fyt,ku nuk te le te flasesh me.. cdo gje gjithcka behet bardh e zi
E keni ndier ndonjeher deshiren perveluse te jesh ne krahet e nje personi pa mar parasysh asgje duke flakur gjithcka qe ke arritur deri me sot... shume do e paragjykonin nje njeri te till por une po po pikerisht une e ndiej ta bej.. une qe nuk toleroja.nuk falja une do e beja ate qe ndiej pa mar parasysh asgje dhe askend duke flakur tej endrrat e mija per kete enderr te re qe kam filluar te perjetoj.. por nese une kam then qe ska gjera te pamundura une e bej te pamundur kete nese zoti do me kishte krijuar ne nje zog tashme do isha ne dritaren tende ndoshta nuk do me kushtoje rendesi por do isha e lumtur duke te par dhe duke qen pran teje.. ose nje engjell nuk do me shihje por do te mbroja nga gjith vuajtjet e keti realiteti.. por jam nje njeri nje njeri qe ka vetem nje zemer qe eshte te ty dhe nje trup larg teje... nje njeri qe smund te bej tj vec te duroj dhimbjet e keti raliteti dhe qe zbuten pak me imazhin tend...
Ndjen qe te perdhunohet trupi sepse shpirti eshte larg ndjen qe cdo gje shuhet pak nga pak ne meshir te te pamundures... E dua ate njeri qe me buzqeshjen e tij me beri te lumtur e dua dhe nuk pendohem pavarsisht rrethanave e dua dhe do ta dua pavarsisht se me te sdo jem
Shume do thon pa kuptim keto fjal jan te shpirtit time. As te kopjuara as te mara diku por germa te dal te moment..
Sot
Neser
Pergjithmon
Do te dua me gjith shpirt
Dedikuar ty S....

Tags:
a, d, l

 
Interesting
positive votes: 6  |  negative votes: 1

Write comment:

genti- (29)
wow =-O
#1, 26.11.2015 - 21:18
 

© 2018 Top.al - all rights reserved.