Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Dea-SlimShady blog

Thjesht Perfekte.

C'eshte nje vajze perfekte mendoni ju? Nje vajze e thjesht qe lexon libra dhe qe dashuron cdo gje rreth jetes, qe eshte e shoqerueshme dhe te bene per vete vetem me nje buzeqeshje te vogel, qe nuk u jep rendesi veshjeve firmato, telefonave te tipit te ri, ose djemve te pashem, ju jep rendesi luleve ose dhuratave te vogla nga personat e zemres, qe preferon me shume 300 libra sesa 300 djem rreth vetes,qe mban nje liber dhe nje qaj afer vetes sa here qe ndihet e merzitur ose e stresuar, qe pelqen shetitjet neper park e vetme me imagjinaten dhe fantazine e saj, qe eshte e forte dhe perballon cdo gje madje edhe dhimbjet ne shpirte, dhe qe mesohet te hesht edhe atehere kur lendohet tej mase. :)


 
Interesting
positive votes: 18  |  negative votes: 0

Write comment:

 

User
Blogs: tags
no tags
Entries archive
© 2019 Top.al - all rights reserved.