Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
atena11 blog

Vere mbi gjithcka.

Para se ti propozosh asaj per martese dhe ti premtosh se do te besh cfare te kete deshire ajo mbaj mend keto gjera: Edhe pse te gjitha nuk mbahen mend

Fli gjithmone ne anen e djathte te shtratit, ana e majte e ben te ndihet me rehat.
Sigurohuni qe shtepine ta mobiloje ajo, ti thjesht mbeshtete ne ate qe thote.
Shtrengoja doren dhe kur i ka te papastra. Do te ndjehet e vecant.
Kur ajo te mos dije se cfare te gatuaje , sygjeroja pjaten e saj te preferuar , do ta besh te buzeqeshi.
Mos u merzit me te se ajo vonohet per tu pergatitur kur dilni..ulu aty dhe shikoje me admirim se si zbukurohet per ty. Zbukurohet qe ne rruge te thojne '' Shiko sa femer te bukur ka ne krah! ''
Gjithmone vendosni parfum te mire , ajo gjithmone do ta ndjej aromen tende, dhe do te thote qe eshte aroma me e mire ne bote.
Kur ajo eshte e nxehur mos ja kthe fjalen , por perqafoje nga mbrapa puthe ngadale te veshi dhe te gusha , e qeteson shume.
Cdo dite kur vini nga puna putheni ne balle ne fillim, e ben ate te ndjehet si mbreteresha jote.
Te respektosh prinderit e saj dhe ti trajtosh si prinderit e tu? Kjo do te shtoje pike ne favorin tend, me siguri qe do te konsideroje si nje princ, princin e saj te kalter .
Mbasi ajo eshte e lodhur nga puna dhe shkon te fleje, shko mbrapa saj dhe beji nje masazh, nuk ka gje me relaksuese per nje femer.
Qeshni me fotot e saj kur ka qene e vogel, do ta beni te ndjehet pak e perkedhelur dhe e turpshme.
Gjithmone fale. Ajo nuk mund ta kontrolloje se cfar flet, por gjithmone pendohet mbrapa per gjithcka..
Dashurine e saj. Vere mbi gjithcka.
Mos i harroni keto, sepse ajo nuk do ti harroje.:) 
Interesting
positive votes: 18  |  negative votes: 1

Write comment:

dritonii (30)
E bukur kjo
#2, 08.02.2015 - 15:00
Meety (31)
doo i mbaj mend kete gjeraa.
vertet si mashkuull doo me duheen shum
edhe pse disa. .
un i mendoj pak me ndryshe
po gjidhesi jan te vertaa ketoo .. qe i ke shkruaar ti :)
#1, 08.02.2015 - 00:47
 

© 2019 Top.al - all rights reserved.