Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
bUujar blog
Me fal qe kurr nuk munda te jem ashtu sic doje ti.

Me fal qe kur ste fala as me te voglin ledhatim.

E di?

ndoshta... e meritoj Gabova...

kujtova se gjestet, fjelet, perqafimet, e perkedheljet...
nuk kishin shume rendesi.

Por gabova dhe tani qe jam ne vetmi kam mall per castet qe kalonim te dy, kam mall per ato qe dikur...

Mendoja se skishin rendesi.

Ndoshta ky eshte cmimi qe duhet te paguaj.

E di dhe vete qe e meritoj por...
s
me mjafton...

Nuk dua te mendoj se gjithcka perfundoi nuk dua te mendoj se eshte faji im jo kete nuk dua ta pranoj.

Me dhemb ne shpirt sa here kujtoj refuzimin tend e di e meritova por...

TE DUA dhe kete nuk e ndryshoj dot dua te mendoj... jo... jo...

dDua te harroj shume gjera sikur te mund te kthehej koha pas ta dish se sa gjera do te ndryshoja do ndryshoja shume fjale te thena e shume gjeste te pa bera...


 
Interesting
positive votes: 6  |  negative votes: 0

Write comment:

Agneza (35)
Po te te lexoja edhe ore te tera ket blog nuk do ishte e mjaftushme----- Ishte blog i shkurter por d.m.th. te madhe
#1, 03.02.2015 - 21:47
flm shumm nga ju te persh.. kalofshh bukur
03.02.2015 - 21:49
 

User
offline
offline bUujar (30)
Gjermania, Hamburg, HamburgBlogs: tags
no tags
Entries archive
© 2018 Top.al - all rights reserved.