Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Istogaliu blog

NJOFTIM : Shqipëri - Zvicër

Me shumë kënaqësi ju njoftojmë mbi detajet e organizimit për ndeshjen Shqipëri - Zvicër (eliminatore).

Çmimi i biletave për anëtarët: 1000 lekë ~ 7.5 Euro - (Tribuna D1)

Afati i fundit për rezervim: 1 tetor 2013, ora 10.00.

Ndeshja zhvillohet në 11 tetor , Ora 20.30, Stadiumi "Qemal Stafa", Tiranë

Grumbullimi para ndeshjes do të kryhet "te Piramida" duke filluar në oren 17:30. Nisja per stadium do te behet ne oren 18.30 ku edhe do të bëhet shpërndarja e biletave.

Vizitoni herë pas here faqen tonë për të rejat më të fundit!

**** Lista mund të mbyllet para datës së lartëshenuar, për shkak të interesimit të madh, kështuqë kush paguan i pari merr biletën, që nënkupton se TKZ nuk mban përgjegjësi nëse dikush ngelet pa biletë si pasojë e interesimit të vonshëm.***

KUJDES:
- Tifozat Kuq e Zi bëjnë shitjen dhe rezervimin e biletave vetëm për anëtarët!
- Biletat duhet të parapaguhen që rezervimi të quhet i plotë.

O SA MIRË ME QENË SHQIPTAR!
Tifozat Kuq e Zi


 
Interesting
positive votes: 4  |  negative votes: 0

Write comment:

banlufta (25)
po po patjetert
#3, 29.09.2013 - 23:33
sa mir me ardh edhe un..aka bilet falas rrush ahahaha
#2, 28.09.2013 - 22:09
Veq eja bej tifo Kombetares Bileten e ke Gratis ke D1
28.09.2013 - 22:50
banlufta (25)
Pershendetje faleminderit per njoftimin Zotri do kisha shum deshire te isha dhe une por jam jasht larg
#1, 28.09.2013 - 21:30
Une i mbeshtes ne Shqiperi ,kur Kombetarja te ka lojen jasht vendit mbeshteti ti
28.09.2013 - 22:51
 

© 2019 Top.al - all rights reserved.