Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Skenderhajdini1 blog

SHQIPERIA ne Botror

Sot 7 milion sy jane te ju..
7 milion zemra rrahin pa fund per ju..
7 milion shqipetar anemban do brohorasin per ju..
Qfardo qe te ndodh sot ne jemi krenar per ju.
Forca SHQIPERI tregoi botes se je nje vend i vogel qe ka nje kombetare me zemer te madhe !!

Me vetem 1 vit pune de biasi ka formuar nje kombetare shume cilesore dhe ka arritur rezultat. Gjithashtu nuk duhet te demoralizohemi nga ky rezultat pasi projekti i de biasit eshte akoma ne fillim dhe duhet kohe te marre forme perfundimtare.
Puna e ketij tranjeri flet vet .
Te jeni te bindur qe pas shume pak vitesh do kemi nje kombetare do te luaje si e barabarte me cdo kundershtar.
Hapat merren nje nga nje.
Faleminderit de biasi. Por falenderimi me i madh shkon per ato qe gjithmone na bejne krenar, per ato qe lene shpirtin ne fushe per cunat tane KUQEZI.
VAZHDOJME PERPARA


- Kane mbetur dhe 4 Ndeshje, 3 Jashte & 1 Brenda

> Slloveni Shqiperi
> Islane - Shqiperi
> Shqiperi - Zvicer
> Qipro - Shqiperi
Une besoj se Shqiperia shkon ne boteror. ♥ ♥


 
Interesting
positive votes: 0  |  negative votes: 0

Write comment:

 

© 2019 Top.al - all rights reserved.