Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
ilsida blog

Shkruaj nje histori

Loja eshte e thjeshte..
Secili duhet te shkruaj nje fjali me 3 fjale qe te plotesojne fjalet e anetarit te meparshem..

Te shikojme cfare historie do te formojme :P

Loja fillon...

CDO DITE ZGJOHESHA NE MENGJES......


 
Interesting
positive votes: 3  |  negative votes: 0

Write comment:

mcm (33)
a mbaroi historia?(uffff shyqyr se ca ka hequr i shkreti shpirti ia di)
#21, 08.06.2013 - 11:13
ilsida (31)
Disa dite pasi kishte ikur une e ndjeja shume mungesen e saj..kuptova qe e doja
#20, 08.06.2013 - 07:42
ilsida (31)
se skish per te ndodhur me kurre..edhe i thashe ESHTE ASHTU SIC DUKET
#19, 07.06.2013 - 19:02
ilsida (31)
...dhe ceshtja ishte...te veja mos te veja me te...dilema e madhe
#18, 07.06.2013 - 18:59
ilsida (31)
deri sa degjoj deren ..dikush trokiste..
#17, 07.06.2013 - 18:50
ilsida (31)
ne mengjes ndjehesha shume i qete dhe i lumtur..por..duhet te kthehesha ne shtepi
#16, 07.06.2013 - 18:46
Hajde *** me shuplaka hajde
#15, 07.06.2013 - 18:40
ilsida (31)
dhe keshtu ndenja per darke dhe duke qene se kisha pire shume dhe ishte nate me ftuan te fle atje...
#14, 07.06.2013 - 18:20
ilsida (31)
....miresenardhe o mik, do qendrosh per darke ?
#13, 07.06.2013 - 18:14
ilsida (31)
...komshia, te pija nje kafe te qetesohesha..kur..
#12, 07.06.2013 - 18:05
1  2  3  [»] 

© 2019 Top.al - all rights reserved.