Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
blog

a kush don me zemer

keta dy te dashuruar janë njhohur 6 muj para se filluan te kalonin , jane miqsuar, por mbi te gjitha e dashuruar njeri tjetrin qdo herë e me shumë. nje dit, vajza i tregoj te dashurit te vet se ajo vuante nga nje semunnje e zemrës. ne qast e perqafoj atë, dhe filloi te qante , duke u  ngritur per te arritur me kohe ne operacion ,dhe per te hipur ne aeroplan, ata as nuk munden te pershendeteshin. kur vajza u kthye e sheruar nga aperacioni, ajo nuk e pa te dashurin e saj. e pyti nënën se ku eshte ai? e ajo u pergjigj  A NUK E DI SE KUSH TA KA DHAN ZEMREN .


 
Interesting
positive votes: 4  |  negative votes: 0

Write comment:

keshtu esht kur ta dojsh dikon e jo si ju mos me dit me dasht heheheheh koha sodit po ma mir tash te du ste du
#1, 03.07.2009 - 12:42
 

Blogs: tags
no tags
Entries archive
© 2019 Top.al - all rights reserved.