Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
rezarta0 blog

A e di..Pavarsisht se sta di as emrin..un te njoh shum mir...e kuptoj cdo ndjenj tenden...

A e di..Pavarsisht se sta di as emrin..un te njoh shum mir...e kuptoj cdo ndjenj tenden...E di se cdo te thot..Te t'zer gjumi me syt me lot..Duke perqafuar fort jastekun..Dhe duke shpresuar qe neser gjerat te ndryshojn..per me mir..e di se cdo t'thot te presesh me padurim nje telefonat..apo qoft dhe nje mszh nfcb..Ku te tthot qe jeni prap bashk..
E di se cdo tthot te kapesh pas nje shikimi ..apo nje fjale..qe sado e kot dhe e pakuptimt te jet..ty te ngjall shpresa...shpresa se mos ndoshta ai akoma ndjen per ty...E di ...Ti ndihesh keq..sa her qe emri tij permendet..Dhe ti dhe vet e kupton ..qe gjerat sdo tjen asnjeher prap si me perpara..po prap vazhdon shpreson ..E di...ti thua " Jo..un se dua me.."..Kjo fraz tanime tesh ber e perditshme..Por ti e di..Qe nuk esht e vertet..Dhe ndihesh akoma me keq..Kur kupton qe ai me ty thjesht esht tallur...Por prap..Tregohesh aq naive..sa mundohesh ti justifikosh te gjitha gabimet e atij..Duke ja hedhur nje pjes te fajit dhe vetes...Por nfund t'fundit cfar faji mund tkesh ti ???!!!....Nuk esht gabimi jot..qe u dashurove ..me nje njeri ..qe nuk di te dashuroj askend tjeter..PERVEC VETES !!! 
Interesting
positive votes: 1  |  negative votes: 0

Write comment:

 

© 2019 Top.al - all rights reserved.