Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Melodi blog

Fushata Kuq e Zi

Si fillim kam nderin te ju uroj te gjithve ne emer te stafit Top.al. Gezuar 100 vjetorin e pavarsise se Shqiperis.

573084734.gif

Me kete rast Top.al organizon nje loje interresante.


Fushata Kuq e Zi
reviste-euro-shqiptare-ne-bruksel1.jpg

Kjo fushate do te zgjas 7 dite.
21.11-28.11


Gjeni flamurin kombetar dhe fitoni dhurata:

Qdo dite , dhurate te re!


323c420981.jpggreen_arrow.gifbug_1.gifbug.gifbug.gifbug.gifbug.gifbug.gifbug.gif

Gjate 7 diteve te ardheshme eksploroni pak me shume dhe beni aktivitete te ndryshme per te gjetur flamurin kombetar ,qe ne e kemi fshehur ne faqen e Top.al.

Per qdo dite do t'ju japim nje shenj paralajmeruese , ku mund ta gjeni flamurin kuq e zi.

Pasi te keni gjetur flamurin 7 dite radhazi, ju mund te fitoni dhuraten kryesore:


nophoto_man_120.gifgreen_arrow.gif1197107206400036309metalmarious_Laptop.svg.med.pngKushtet:
Periudha e fushatës 21.11-28.11
Ju duhet të gjeni për çdo ditë nga një flamur.
Fituesit e ditës do të zgjidhen automatikisht nga sistemi.
Të gjitha detyrat e dhëna duhet të kompletohen brenda ditës.
Të gjithë fituesit do të pranojnë mesazh për informacione të dhuratës.
Sistemi automatikisht do të tërhjek fituesin e dhuratës kryesore me 28.11.2012 12:00.
Që të merrni pjesë në tërheqjen e dhuratës kryesore, ju duhet të keni mbledhur 7 flamuj.
Dhuratat do t'iu shpërndahen vetëm anëtarëve nga Shqipëria, Maqedonia dhe Kosova.
Dhuratat aktuale mund të jenë të ndryshme nga fotografia.
Profile të rrejshme nuk janë të lejuara.
Të gjitha profilet e rrejshme do të fshihen dhe do të largohen nga fushata.
Nëse fituesit nuk do të dërgojnë informacionet e tyre kontaktuese brenda 1 muaji pas fushatës, atëherë ata nuk do të marrin dhurata.
Nëse bleni flamuj me bonuspikë, ju nuk do të mund ta fitoni dhuratën e ditës, ju vetëm do të merrni pjesë në tërheqjen e dhuratës kryesore.


Top.al ju uron edhe nje her gezuar festen dhe argetim te kendshem.
 
Interesting
positive votes: 69  |  negative votes: 0

Write comment:

adesmir (28)
bravo top.al
#11, 27.11.2012 - 23:20
Pergezime per blogun
#10, 27.11.2012 - 13:24
arian74 (44)
ta provoj njehere mos fitoj
#9, 26.11.2012 - 17:49
dreqi (40)
superrrr
#8, 25.11.2012 - 02:28
dritonii (30)
blogo e bukur
#7, 24.11.2012 - 12:49
Istogaliu (40)
Ide shume e qelluar ju lumt
#6, 23.11.2012 - 20:52
23.11.2012 - 20:55
Besniku777 (34)
#5, 23.11.2012 - 16:45
23.11.2012 - 20:55
loj e bukur
#4, 22.11.2012 - 08:48
22.11.2012 - 09:27
nentorr (26)
*THUMBS UP*
#3, 22.11.2012 - 01:54
22.11.2012 - 08:39
dreqi (40)
#2, 22.11.2012 - 01:53
22.11.2012 - 08:36
1  2  [»] 

© 2019 Top.al - all rights reserved.