Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Trimar blog

zemra pushon pa adrenalin

 zemra pushon pa adrenalin!!!

sa ju pelqen adrenalina?
sa e kerkoni ate?
crafe keni bere dicka me adrenaline brenda?


meqe mu kujtua pse ne top.al diqen me shume te "popullarizuarit dhe jo te rinje,nuk me pelqen fare kjo,nuk them aspak per veten sepse un nuk mund ti jap kohen qe i takon antarve te top.al-it pore ne pergjithsi,mire do jete te kami lidera qe te na orjentojne dhe te vlersohet cdo gje qe eshte per tu vlersuar mos harroni se mbas cdo pc eshte nje person si ty.

 


 
Interesting
positive votes: 2  |  negative votes: 0

Write comment:

 

© 2019 Top.al - all rights reserved.