Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
ilsida blog

Informacion per anetaret e TOP.AL

Pershendetje te gjithe anetareve.

Se fundmi ne bloge botohen "artikuj" te pakuptimte,te pavlere dhe disa jane edhe kundra rregullave ndaj...

Nga sot nuk do te lejohen me tilla bloge si :
-poezi ,skemi asgje kundra poezive por per kete egzitojne klube te caktuara
-bloge me teme te njejte nga anetar te ndryshem,


-bloge te cilat permbajne reklame apo linke te faqeve te tjera,


-bloge me permbajtje fetare,
-bloge me tema qe perfaqesojne moderatoret, per kete jemi ne ketu te shpjegojme se si funksionojne opsionet e faqes
-ankesa ndaj moderatoreve,kete mund ta bejne ne klubin TOP.AL ose duke na u drejtuar nepermjet postave private
-bloge qe konsiderohen te papershtatshem per faqen apo qe kane permbajtje ofenduese,asnje nuk eshte detyruar te hapi blog nese dikush ndjen dicka qe do te shprehi apo te hedhi nje teme per diskutim nuk duhet te cenoj te drejtat e anetareve te tjere.

Bloget jane krijuar per te qene nje vend informimi,argetimi dhe diskutimi per "problemet" dhe interesat e anetareve ndaj ju lutemi te ndiqni keto rregulla ne te kundert bloget tuaja do te fshihen pa paralajmerim.

Kerkojme falje per shqetesimin dhe faleminderit per mirekuptimin
Stafi i TOP.AL 
Interesting
positive votes: 19  |  negative votes: 0

Write comment:

une kisha desht me pas edhe ni faqe ne top.al me kon faqe me tana te drejta me fol qat dush
#1, 28.06.2009 - 19:32
 

© 2019 Top.al - all rights reserved.