Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
blog
  nate e erret

Mbreme ishte nje nate e vetmuar per mua
shikoja qiellin numeroja yjet
1171960.jpg diku prane nje ylli pashe syte e tu
aq te embel dhe te shnritshem
doja te lexoja ne brendesine e tyre
te dija si me doje acoma
por ne kete moment precis nje yll u ndez
ai me beri te mendoj qe cdo gje ka mbaruar
une nuk doja ti besoj dhe perseri si besoj
11711099.jpg
po nata ne ate cast
u be shume e erret dhe me zuri frika
te shikoja veten te dilja nga zemra jote
ishte gjeja me e tmerrshme qe me kishte ndollur ne jete
ndoshta ishte nje gabim dhe shpresoj te jete
se pa ty jeta eshte nje ferr se mendoj kete jete
11711097.jpg


 


 
Interesting
positive votes: 10  |  negative votes: 0

Write comment:

uuuuaaauuu koke dashuru a :)
#2, 25.02.2009 - 13:32
*KISSED* *IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*
25.02.2009 - 14:20
shume bukur
#1, 25.02.2009 - 13:16
thnx hun ;-)
25.02.2009 - 14:19
 

Entries archive
© 2019 Top.al - all rights reserved.