Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
besniku123 blog

Qka duhet te na mbaje ne jetë?

 Shpeshhere pyesim veten kush jemi?, apo qka jemi?,por rrallehere pyesim ate pse jemi,a jetojme per ndonje arsye te caktuar,apo jemi vetem pjese e nje rastesie te bukur?,sidoçofte gjithqka patjeter ka shijen e saj,varet sesa ne jemi ne gjendje te shijojme apo sa dime te shijojme?.Jeta na hedh perballe shume sfidave,na mundon,na godet fuqishem,vetem e vetem qe ta sheh forcen tone,perndryshe ajo na do shume,qka mund te jete me me vlere se vet ne per jeten.Na mjafton vetem te dime te kerkojme ate qe duhet nga jeta,ajo sdo te ngurroje asesi te na ndihmoje. Vetem thuaj une dua dhe do vazhdoj te jetoj fuqishem,do ta shihni se sukseset nuk mund te mungojne. Jeta mua tashme me mesoi nje gjë,asgje ska me shume rendesi sesa dashuria per te jetuar,gjerat tjera janë shume te vogla perballë kësaj...........////////


 
Interesting
positive votes: 4  |  negative votes: 0

Write comment:

 

User
offline
offline besniku123 (25)
Shqipëria, TiranëBlogs: tags
no tags
Entries archive
© 2018 Top.al - all rights reserved.