Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
bjondinaa blog

NJE LETER E NJE FEMIJE TE PALINDUR !

Pershendetje mami si je ?!
Une jam shume mire !
Kane kaluar vetem disa dite qe une kam filluar te
krijohem dhe une po rritem ne ty !
Me te thene te drejten nuk mund ta pershkruaj
gezimin qe kam qe ti je nena ime ! Gjithashtu me ben te lumtur qe kam filluar tekrijohem nga dashuria !Jam i sigurte qe do jem femija me i lumtur !MAMi nje muaj kaloi dhe tani po e shoh si poformohet trupi im !E di qe tani nuk dukem dhe aq mire por ki durim se do te bej te krenohesh me mua , edhe pse jami lumtur e ndjej se dicka nuk eshte ne rregull , dymuaj e gjysme kaluan mami , tani kam dhe duartme te cilat do te mund te luaj !Oh sa i lumtur jam , mami te lutem me trego cfarepo ndodh ?! Pse qan kaq shume deri vone?!Pse ti dhe babi vetem ziheni kur takoheni ?!A nuk me doni me ?!Do te bej gjithcka qe ju te me doni mua , tanikaluan tre muaj mami , nuk e di cfare po ndodh ,jam shume i hutuar , sot ishim ne nje takim tek doktori dhe ai la nje takim neser per ty !Nuk e kuptoj pse une ndihem kaq mire, kurse tiJO MAMI !Mami ku po shkojme ?! Cfare po ndodh ?!Mami ti asnjehere nuk fle ne kete kohe , kjo nukeshte ora e gjumit, pse po shtrihesh ?! Vec kesaj une nuk jam i lodhur , duaa te luaj !UHHH CFARE BEN KJO GJE NE SHTEPINETIME ?!ESHTE LOJE E RE ?!Hej kjo po perpin krejt shtepine time , mami ....NDALI ATA kjo eshte DORA IME , TE LUTEM MOS ME TERHIQ MUA , JO MOS MEGODIT !OHH ME DHEMB , ME MBRO MAMI TE LUTEM ,ME NDIHMO MAMI !A nuk po e sheh sa i vogel jam nuk mund tembrohem ?! Kemba ime , ata po e shqyejne kemben time ,thuaji te ndalen se nuk do ti shkelmoj nesendalen , si eshte e mundur qe njeriu te me bejenje gje te tille?!Ohhhh mami nuk mundem mendiii...h...m ....eeeee............:'( Vitet kaluan, si ndihesh pasi e bere kete gje ?!Te lutem mos qaj mos harro une ende te dua ,dhe gjithmone do te pres me duar te hapura ketulart ne parajse ! STOP ABORTIT !408299_419603128107111_1418681588_n.jpg


 
Interesting
positive votes: 13  |  negative votes: 0

Write comment:

teu (28)
hmm prekseee te lumttt leksion per ato vajza qe abortojn pa meshir
#1, 26.09.2012 - 16:29
po ashtu eshte ((
26.09.2012 - 17:19
 

© 2016 Top.al - all rights reserved.