Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
ilsida blog

shoqeria e sinqerte mes meshkujve dhe femrave..egziston??

  Te flasesh me gjinine e kundert gjate,te kalosh mire,te jesh vetvetja,pa menduar se personi qe ke perballe mund te nenkuptoj nje veprim apo nje shprehje tenden egziston ne ditet e sotme? 
Duket sikur djalli mbizoteron ne jeten tone.. friends.jpg  


women.jpgmy_best_friends_girl_movie_image_kate_hudson_and_jason_biggs.jpg

Per te mos folur per paragjykimet qe ndodhin ne shoqeri.nuk tregon kjo injorance dhe mos zhvillim?
Zakonisht cdo person ndjeher me i lire kur flet me dike te gjinise te kundert pasi pervecse meson me teper per ate gjini egziston edhe fakti qe sekset e njejta kane nje rivalitet dhe zili  ndermjet tyre.
Une personalisht kam me teper shok meshkuj dhe skam pse e fsheh kete,perkundrazi,
Me kete rast falenderoj edhe gjithe cunat qe me bejne te ndjehem vetvetja,pa paragykuar pa keqkuptuar dhe qe me kane ndihmuar,e dine vete ata te cileve u drejtohem.


 
Interesting
positive votes: 28  |  negative votes: 0

Write comment:

po ka shoqeri te mire mes dy gjinive te kunderta une kam nje shoqe ku mes vete nuk mbajm fshehtesi por bisedojm shum lire per te gjitha gjerat dhe kam shum besim tek ajo.
#1, 26.06.2009 - 00:09
ckemi..me behet qejfi..ju uroj t evazhdoni gjithmone keshtu
26.06.2009 - 00:26
 

© 2019 Top.al - all rights reserved.