Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
blog
te dashur shok e shoqe a taqelim ni parti edhe na e ti nryshojm pak shiptart se jena met shum mas me qita politikanat jena bo bukur do mesiguri si ishim dal te part po spo di qysh me bo emrin e partis e per kryetar une joh se zdi e zgjedhim njo se paska shum te zgjuar ktuh flm


 
Interesting
positive votes: 4  |  negative votes: 0

Write comment:

Un samrr pjes ne nje party i bere nga nje racist xD

Thene nga djali qe ka shoke nga Kosova,mos u indinjoni mos u tensiononi e kam llafin per mullirin qe si bluan fare xD dhe beje ndonje foto te hajrit me ne fund TE LUTEM ahhh boll tash haahahahah
#2, 23.06.2009 - 22:45
ste kuptova san po sidoqoft ty te kisha boh pastrus te burgit heheheh
24.06.2009 - 00:23
luli1 (32)
bravo bac, e qelem e qelem, vetem caktoje vendin se ku edhe kur po e qelim
#1, 23.06.2009 - 21:30
ani e qekim qfar posti don di veq kryetar jo heheheh
23.06.2009 - 21:49
 

Blogs: tags
no tags
Entries archive
© 2019 Top.al - all rights reserved.