Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
getoar blog

qka mendoni te jesh shum i sinqert

te jesh i/e  sinqertë është gjeja me e qmuar, veshtir të ruash sinqeritetin sepse kudo je i rrethuar nga jo sinqeriteti . Por sinqeritetit i duhet menquri
ndryshe te keq perdorin jo te sinqert


qfar mendoni forumist te nderuar ju


 
Interesting
positive votes: 1  |  negative votes: 0

Write comment:

Sinqeriteti ka me shume vlera sesa shumica ne Shqiperine e madhe di,sinqeriteti nuk eshte nje dhe vetem nje vlere por te ndryshon menyren e jeteses,per sa kohe ti fillon dhe ndihesh,sillesh,mendon,sinqerisht jeta,karakteri,menyra e komunikimit me vetendheme njerzit do filloje te ndryshoje pak nga pak,deri sa vjen nje dite qe tere ai mund ghithe ajo lufte,deshperime etj do te shperblehet,e kam llafin te ben te ndihesh mire te jesh i sinqert por duke mos harruar i sinqert por i afte i te qenit nje i tille jo te shkelin me kembe miresjelljen tende xD.Per mua ne Shqiperine e madhe me pare duhet te percaktojme me pare se cfare eshte sinqeriteti me pare,me vone ne munde te fillojme te mendojme se si mund te jemi me te sinqert,ky eshte mendimi im kaq kisha flm,me pelqeu shum blogu.
#2, 20.06.2009 - 21:04
spo di valla as qa me menduh mir e ki ti
#1, 20.06.2009 - 13:12
 

© 2019 Top.al - all rights reserved.