Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Agneza blog
Qfar dreqin do qe fut hundet ne punet e mia, ne jeten time.?!
Psee,? Psee,? A. mund te mi pergjigjesh kesaj pytje?
Jo sigurisht qe jooo.....nese do te dije ti pergjigjeshe nuk do ishe duke u marr me ato qka une jetoj....... A ty te pelqen jeta ime, te pelqen ajo qfar une kam,..... ajo qfar une kam arritur,....ajo qfar une kam humbur,.....te pelqen ta jetosh ti at ne vendin tim eee,?.... Ah sa cinik....Ti nuk e ke iden qdhimbje kam ndjer une, qfar sakrificash kam ber, qfar kam humbur,... e qfar nuk e arrita dot kurrr...... Ja pra kjo esht ajo jeta ime e bukur qe ti e gjykon, e gjykon dhe e gjykon pa e ditur te me thuash PSE..? Ti e/i dashur nuk din qfar jan PARIMET VLERAT DURIMI
Vetkontrrolli e si mund ti te me flasesh mua e te tjerve per jet...... Athua valla edhe ti jeton??
Jo jo e pa mundur, ska se si te jet tjeter veq se egzistenc... ? Nese do me flisje per te do te degjoja me shumm vemendje.... Dhe duke u munduar te merresh me jeten e te tjerve ti mendon se po e mbush ket boshllek por nuk po ben asgje tjeter veqse te kunderten ......!
Me degjo me kujdes i/e dashur parazit..... sot egzistojn shum preparate per te ju zhdukur ju....
Por une jam akoma me te vjetren dua te ju shtyp nje e nga nje midis thonjeve te mi....
Nuk e ke iden qfar knaqesi me fal nje gje e till.....! Tani nuk ju mbetet gje tjeter veq se te zhgjidhni se ne qfar preferoni, mendoni te vdisni...!
Me dashuri dhe rrespekt ai qe ju duroi per aq koh.....!


 
Interesting
positive votes: 2  |  negative votes: 0

Write comment:

 

© 2019 Top.al - all rights reserved.