Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Agneza blog

Asnjeher mos me thuaj........

Asnjeher mos me thuaj te dua................ Nese ti dhe zemra jote nuk ka ndjenja per mua.
Asnjeher mos me fol per ndjenjat............Nese ato nuk gjenden fare ne zemren tende.
Asnjeher mos kerko ta mbash doren time....... Nese ti mendon qe me von do ma thesh zemren.
Asnjeher mos me thuaj se do jetojm bashk.......Nese nuk e ke te planifikuar at genjeshter.
Asnjeher mos me thuaj pershendetje ......... Nese ti e di qe nje dit do te me thuash lamtumir.
Asnjeher mos me thuaj te kam engjull.........Nese e din se sdo te kujdesesh per te.
Asnjeher mos me thuaj te kam jet.......... Sepse jeten duhesh ta dish ta gezosh.
Asnjeher mos me thuaj je e imja ............ Nese nuk je i sigurt dhe i sinqert ne vetveten
Asnjeher mos me thuaj perjetesisht i joti jam........Nese me von do thuash kishte qen gabim
Nese vertet mendon perjetesisht.............. Ather thuaje do provoj.
Kurr mos e thuaj pergjithmon ........... Sepse pergjithmon me ben te qajjjjjjjjjjj


 
Interesting
positive votes: 2  |  negative votes: 0

Write comment:

 

© 2019 Top.al - all rights reserved.