Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Avii blog

Sinqeriteti dhe Dashuria


1. Qka Mendoni a mund te gjesh dashurin e jetes ne internet dhe sa do te ket sukses kjo dashuri....


   Te shikoj  se sa esht reale kjo tem ....

normal_poezi.romantike-dashurije.jpg                        Poezi per mua dhe per ty ....

Sipas ligjit 14 te rregulores mbi
dashuri jeni e denuar me burg te
perjetshem ne zemren time
per ket vuni denimin te jeni
gjithmon ne zemren time ....


Nese koha do te na ndan .
nese njerxzit nuk na kuptojn
zemra per ty do te qan
e nese ty do te martoj ,
Mos harro puthjet e mija
mos harro dy syt e mi
mbaj me vete keto kujti
qe i patem ne rini .
Si te ndahem une me ty
si ta mashtroj shpirtin
tim, si ta fshi lotet
ne sy ku ta di se ti nuk ke kthim .
A ka djell se do te na ngro ,
a ka drit qe do te na shoh
nese une zdo te jem me ty
jo ase veten zdo ta njo
me beso o shpirti im
vetm ty zemra te do.....


you_just_want_to_be_with_me_poezi.gif 
Interesting
positive votes: 7  |  negative votes: 1

Write comment:

po mund te gjesh
#3, 04.10.2010 - 15:13
loolaaa (31)
po ashtu mendoj edhe un Aavi ma mer mendja qe po mundesh me gjet fatin e jetes ne net flm
#2, 15.08.2010 - 17:21
Po sot esht ber nje komunikim i gjith anshem
15.08.2010 - 17:26
PO filloj po jap un emendimin tim .
Mund te gjesh dashuri ne net edhe te kesh nje jet te lumtur mendimi im ...
#1, 18.06.2009 - 10:30
 

User
offline
offline Avii
Zvicra, Zürich, WinterthurBlogs: tags
no tags
Entries archive
© 2019 Top.al - all rights reserved.