Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
Trimar blog
Shkurt per arsye te mos me kujtohet shum historia e fundit e dashurise.
Si mendoni se shumica e njerzeve mekatojne nga injoranca ose duke mos qene te vetedijshem,apo per qellim te caktuara ose inat,domethene me qellim?.

Kur ka pasur raste qe kam mekatuar nga injoranca e moshes dhe nga inate te pakuptimta,gjithmone kam thene se a do tja them dot vetes para se te vdes qe sjam mekatar prandaj me merr o zot,por jo me u be nje kohe e gjat qe mekatet nuk mund te zen vend gati fare ne botjetesen time.Them se nese i thua vetes dicka e ngjashme me "Zoti nuk i do mekataret" me vetveten tende dicka do ndryshoje,kjo ka ndodhur me mua :)


 
Interesting
positive votes: 2  |  negative votes: 0

Write comment:

HER ME HIRI E HER PA HIRI 7 HER NE DITE GABON MA I MIRI.......
SHPRESOJ MOS TE JEN GABIME TE RENDA
#1, 05.04.2011 - 21:26
 

© 2019 Top.al - all rights reserved.