Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
blog

Sa i percjellni serjalat

cili osh serjali qe e keni percjell deri ne fund  dhe sa mendoni se shikohen serjalat


 
Interesting
positive votes: 8  |  negative votes: 0

Write comment:

jo mor qfare skom koh m kqyr seriale se duhet me nejt
#3, 12.06.2009 - 22:38
hahahaha intersant je haver ti
12.06.2009 - 23:30
dino1 ckemi djalosh,lere bro se na mori ne qafe nje "Zonje e vertet" TopChannel e trasmetonte,nje sekond sa te ve pak hous ne sfond :),ca po thoja ahhhh po,athere nje vend i caktuar kerkon nje serial me nje nivel qe ti pershtatet pak ashume dhe jo te jet out bro,kam vertetuar qe ne Shqiperin e madhe femrat sidomos ndikohen shume ok sa per anen pozitive qe marrin nuk kam problem por marrin dhe anen negative duke mos e perputhur me realitetin qe eshte ne Shqiperin e madhe kjo eshte pak per tu shmangur un vetem nje telenovele kam pare na fillim ne fond "Maria"nje vajze qe shet lule njihet me nje djal nga brazili me 4 mbiemra lol :) RICH domethene por me nje shpirt qe arrin te vlersoj shume dhe posh nivelit te tije,2 shtresa te ndryshme behen nje,pak a shume kete problem e kemi dhe ne Shqiperine e madhe disa njerez pasurohen shpejta dhe disa u duhet qe te punojne 3-4 persona ne familje deshperuse :(,nga 10 femra them se 5 ndjekin seriale,kaq kisha bro bb.
#2, 12.06.2009 - 16:49
hahhahaa qashtu valla osht edhe mashkuj i ndjeki sidomos ni far memet kosoven shum
12.06.2009 - 17:40
dritonii (30)
memet kosoven po e shikoj nga nje her
#1, 12.06.2009 - 13:38
mir shum don me than se nuk je aktiv por i shikon
12.06.2009 - 13:39
 

Blogs: tags
no tags
Entries archive
© 2019 Top.al - all rights reserved.