Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
blog

Problemet nga biseda ne TOP.AL

Miq dhe mikesha, ju ka ndodhur ende qe personi i zemres sate te ju mbaj inat bile te shkoj edh eme larg deri te ndarja nga nje fakt i vetem: PSE FLET ME TE TJERET DHE PSE BISEDA JUAJ PELQEHET NGA TA TJERET NE TOP.AL

Dua nje mendim te qarte dhe shume real.


 
Interesting
positive votes: 12  |  negative votes: 0

Write comment:

Hyseni nuk ka pse te tregosh problem tend,renci ka te kerkosh zgjidhjen,ke leshuar pak veten duke kerkuar pergjigje qe ti vertet pret ne Top Al nga ppl,personi qe te eshte larguar mund te jete pak i teperuar ne provokime do te thoja ose e ka gjenetike ose po loz me zjarrin,sa per ty merri gjerat nga fillimi shtruar me rralle,perfundimi them se e di kush eshte,ti duhet ta besh ate person ta shikoje lidhjen tende me Top Al sic e shef ti do pak kohe dhe pune por them se ja vlen,perdor pak psikologjin them se eshte e nevojshme ne kte rast :O pac fat.
#5, 12.06.2009 - 17:01
flm por nuk eshte problem i imi ky por ne pergjithesi kam pyetur
13.06.2009 - 08:36
dritonii (30)
po thua qe e meratuna hajde more per hajr na koft pra aka naj san ne at qeveri
#4, 12.06.2009 - 13:11
op op njer shum je ne nivel nish fare je
#3, 12.06.2009 - 13:08
shum naj je hisen shum dengjer po dokesh njeri me kto sene hahaaha hapy berdej tu ju
#2, 12.06.2009 - 13:02
flm me ne fund me urove ditelindjen
12.06.2009 - 13:06
dritonii (30)
paj shikoni ke tu mas partu duhesh me qy kip propozim ne parlamen apo aprovohet ajo mas anej te baca kup ahahhahahaa
#1, 12.06.2009 - 12:57
baca KUP e miraton pa problem
12.06.2009 - 13:07
 

Blogs: tags
no tags
Entries archive
© 2019 Top.al - all rights reserved.