Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
blog

Pse meshkujt nuk i shprehin ndjenjat e tyre?

Te nderuar miq dhe mikesha, ne lidhje dashurie apo edhe miqesie, meshkujt ngurojne te shprehin ate qe ndjejne. Pra, me thuani pse meshkujt nuk i shprehin ndjenjat e tyre?


 
Interesting
positive votes: 12  |  negative votes: 0

Write comment:

ahhahaha se banalizum temen hahhaha me vjen mir qe as femrat nuk jan te njejta ne mendime te tyre dhe kjo tregon se as ni femer apo mashkull nuk osh i njejt si ne jeten e perditshe dhe ne shoqri apo gje kundi
#26, 11.06.2009 - 23:17
jo per grep si te gjakovarit ma ku ki grep ma te fort ne kosov qy
#25, 11.06.2009 - 23:11
ke te drejte. T e forte jane ata
11.06.2009 - 23:13
dritonii (30)
pse jo more se ti nu ki qefa qy qama ni mashkull se nu ka qef ne dashuri
#24, 11.06.2009 - 23:08
dritonii (30)
une e psh do shoqe po i quaj komentet e tyre mashkulli te quan zemer deri sa te qon ne shtrat dhe mas anej nvaret
#23, 11.06.2009 - 23:05
Ndoshta jemi munduar..,mirpo na kan kthyer me keto fjale..

- Ne spo shprehmi sepse prob..eshte qe po kemi emocionee po kemi Vibrimee ne trup kur po e dij qe e kemi pran personin qe e dojmi etj etj... hihihiihhihihi
#22, 11.06.2009 - 23:05
Kur e pelqen dhe e dashuron nuk ja ven veshin shume se si shprehet. edhe nese shprehet keq te duket se mjalte eshte ka qet nga goja
11.06.2009 - 23:12
ilsida (31)
fragola:cfare kane te huajt me teper? mungesen e karakterit

hysen:normal qe pas disa vitesh do ndryshoj mardhenia,,nuk eshte e thjeshte te jetosh me nje njeri per vite te tera nen te njejten strehe..asnjeher ske karakter te njejte me partnerin tend edhe eshte normale qe do krijohen divergjenca por cdokush duhet te mudohet qe ti zgjidhi ne menyre sa me te kultuaruar ato dhe te kete durim.
a nuk eshte e vertet qe ka momente qe as ne nuk e durojme dot veten tone?ateher si do na durojne te tjeret ne keto momente?jane gjera teper normale per mendimin tim
#21, 11.06.2009 - 23:05
po eshte normale edhe une e them sepse jemi te ndryshem. por bukuria e gjithe kesaj eshte pershtatja e karaktereve te pertnereve. Qiftete do i pershtaten njeri tjetrit kurse divirgjencat do te jene shume minimale
11.06.2009 - 23:12
jo spo i perzi po ketu te gjuthi futemi per mu argtu nese bjen naj san ne grep mir se vjen hhaha
#20, 11.06.2009 - 23:01
valla ishalla e ke grepin e forte veqse veshtire
11.06.2009 - 23:05
dritonii (30)
une bej pjes ne grupin e atyre qe nuk besoj shum ne fat apo nedashur te bi me diken ketu ndoshta dashuri e qastit apo edhe e momentit kish me qen mir ishkan
#19, 11.06.2009 - 22:58
PO PO KE QEJF SIQKA TE QASTIT TI A
11.06.2009 - 23:04
JO sja thash unee..,sepse mua personalisht mpengoi menyra e tshprehurit tij..,dhee vendosa t'largohem nga ai...,sepse thjesht personin e duhur t'jetes sime se paramendoi me qen i nguraft..kom qejf tjet me i gjalle..!! nesye se ndoshta pak sa t\ika nga tema.. mfal i nderuari hysen..
#18, 11.06.2009 - 22:58
jo jo super eshte bash ne teme je. Ju femrat duhet te beni me shume qe te largoni friken e shprehjes se meshkujve kur dalin me ju
11.06.2009 - 23:03
ilsida (31)
fragola..nese heren e pare qe te flet keshtu i vjen ndonje tigan kokes atehere do shohesh nese ta perserisi me

por neve kur na flasin keshtu,u themi me fal o shjpirt o zemer

sa per ate qe the per meshkujt shqiptar..une kam njohur edhe te huaj edhe me beso..preferoj te kem nje mashkull shqiptar ne krahe me te cilin te ndjej siguri se sa nje te huaj qe ve futen e ben byrek gjith diten...
#17, 11.06.2009 - 22:56
epo cilat gjera apo cilat duhet te jene arsyet pse nuk ndjenjat zbehet pas nje kohe kur ne jemi te njejtet qe ishim edhe ne fillim
11.06.2009 - 22:59
1  2  3  [»] 

Blogs: tags
no tags
Entries archive
© 2019 Top.al - all rights reserved.