Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
adenita blog

ELION URIME DATLINDJA ISHALLA I BEN EDHE 100 VJET

Nuk uroj qe jeta jote të jete e gjate sa jeta e një Yll,jo se kjo do ishte shum e gjate.Nuk uroj qe jeta jote të jete e gjate sa jeta e një Trendafili,jo se kjo do ishte shum e shkurter por uroj qe jeta jote të jete e shendritcme si Ylli dhe e bukur si Trendafili "URIME DITELINDJEN ´´


 
Interesting
positive votes: 11  |  negative votes: 0

Write comment:

becio (53)
Urime urime urime gjithmone e gezuar dhe e lumtur !
#2, 24.01.2012 - 00:10
edhe 100 vjet per elionin
#1, 23.01.2012 - 12:56
 

User
offline adenita
Zvicra, Zürich, GlattbruggBlogs: tags
no tags
© 2019 Top.al - all rights reserved.