Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
getoar blog

Te GJITH KETU SE BASHKU NE TOP.AL

Te GJITH   KETU SE BASHKU NE  TOP.AL
 TANI SHPREHJE SHUM E JASHTZAKONISHME  TE DINI TE GJITHE  JEMI NJE KOMBI SHQIPTAR   NGA    NJE  TREKANDSH        SI PER  SHEMBELL
  SHQIPERIA  ,,NAQEDONIA ,,   KOSOVA  ,, dhe NJE PJESE   E  VOGEL   MALI I ZI
TANI TE GJITHE TE   BAHEM TE INTERESUAR  SE KUSH ESHTE    ME I SIGURT SE   200%  TE THOT NJE TE VERTET   CILI NGA  KY TREKANDSH    SHQIPERIA ,,KOSOVA ,, MAQEDONIA
A JA DIN KUSH HALLIN E MADH   TE INTERESOHET    NGA KETO  TRI SHTETE   CILI I KA VAJZAT ME TE MIRAT    DHE   DJEMT   ME TE MIRE     QELLO NJE TE SEKTEN    PYETJE SHUM INTERESANTE    LAJMEROHEM NGA KUIZI MILLIONERI 
PYETJA  ESHTE ,,HULI   MULI KUSH   NA NGULI  ''1   A  .Sebedini   2  B  . Hajredini  3  C .Bajrushi   4 D  hajdini   QELLO TE SAKTEN  100% KISS  NGA UNE   HAHAAHHAAHAHAHAHAHAHAA


 
Interesting
positive votes: 1  |  negative votes: 0

Write comment:

 

© 2019 Top.al - all rights reserved.