Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
blog

Cilat jan dy gjera qe njeriu asnjeher nuk e pranon se i ben keq?

Une mendoi se te berit dashuri,dhe te ngasesh makin.
Keto jan dy gjerat qe njeriu asnjeher nuk e pranon se i ben keq.


Po ju?


 
Interesting
positive votes: 9  |  negative votes: 0

Write comment:

Dingo pres ndonje blog nga ju.
#6, 08.06.2009 - 23:13
qy i lig sjetohet bre pa femra qa me ba kush me lind ather krej kosova ather ..............................p
#5, 08.06.2009 - 15:37
dritonii (30)
hahahahaha kazanov jo memet kosova ahahahhaha
#4, 08.06.2009 - 15:33
i zoti je
08.06.2009 - 15:36
op vall skisha muj ma pa femra sjetohet bre hiq bile edhe mos me muj me ba sen mi pa boll osht
#3, 08.06.2009 - 15:30
kadale e burre mos u bon i lige
08.06.2009 - 15:36
dritonii (30)
eeeeeh he isen e mercedes shum me vend pa asnjane nuk jetohet ne kohet e sodit
#2, 08.06.2009 - 15:25
qyqyqy. Ku je eh KAZANOV e SHUMAHER
08.06.2009 - 15:28
op qaja osht ne dashuri jemi te pa ngopur dhe ne makina
#1, 08.06.2009 - 15:22
qysh ja kam qellu. Sa interesant
08.06.2009 - 15:27
 

Blogs: tags
no tags
Entries archive
© 2019 Top.al - all rights reserved.