Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
blog

Cili osht mendimi juaj se me kejt trojet shqiptare cili qytet i ka femrat ma te mira dhe djemt

cili osht mendimi juaj .......................................P


 
Interesting
positive votes: 2  |  negative votes: 0

Write comment:

jo de per ndy gjujt bin ton po mi rujt mos mi qit ngjak heheheh
#5, 08.06.2009 - 00:47
ti edhe baba edhe baba duhet me kon ne pytje se duhet mi jep pak si zore mer me dal naj thmih heheh
#4, 08.06.2009 - 00:27
hahahaha jo valla pa ra ne dy gujt sbon hiq hahahahha
08.06.2009 - 00:43
une jom nga peja per femna peja jo ne ks po ne krejt bot i ka te bukra
po nese jon qikat te bukra duhet mi pas edhe babat e bukur hehehhhe
veq edhe di pejonet te bukra po jon mene mdha shum
#3, 07.06.2009 - 15:02
marandesi osh me qen mami se baba
07.06.2009 - 17:30
dritonii (30)
qy gjakova i ka djem ma te mir ne kosov
#2, 07.06.2009 - 14:23
flm per mendimi ten jemi jem
07.06.2009 - 14:24
dritonii (30)
une mendoj se femrat ma te mira i ka peja pejankat kurse djem dihet gjakova
#1, 07.06.2009 - 13:13
brau haver ashtu valla gjakova number 1
07.06.2009 - 14:22
 

Blogs: tags
no tags
Entries archive
© 2019 Top.al - all rights reserved.