Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
blog

si mendoni qka munte bej nje femer kur mashkulli e refuzon dhe ne te kunderten

une mendoj se ni femer kur e refuzon ni mashkull aja me shum urrejtje mundohet tja prish qellimet e tj ne jet ndeyn gjdo her ne jeten e mashkullit


 
Interesting
positive votes: 2  |  negative votes: 0

Write comment:

nese ajo me don e une joh do e kisha majt rezerv
#2, 07.06.2009 - 10:56
po nese ti nuk e don dhe aja nderhyn ne jeten tane dhe nuk te len te qet ne shoqni gjithmon te sulmon per tu hakmerr
07.06.2009 - 11:21
dritonii (30)
nese ajo me don e une nuk e dua athet ska qa mu lyp prej meje po nese nuk me len te gjet ja thirri policin o hahahhahahahhahha
#1, 07.06.2009 - 10:37
shum qesharak je
07.06.2009 - 10:38
 

Blogs: tags
no tags
Entries archive
© 2019 Top.al - all rights reserved.