Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
blog

bukurija apo ..................

si mendoni per ato femra se ne top al bej shum foto  je nermale vetem e vetem per ti trgu pjes imtime dhe me qen  ma seksi se femrat tjera une po me vjen keq qa po ju ndodh femrave shqiptare nuk ka kuptim qe te treguhet shum sene se nuk osh ketu ndon klub nate apo diqka tjeter


 
Interesting
positive votes: 3  |  negative votes: 0

Write comment:

dritonii (30)
masi ka deshir ajo ti zbuloj pjes intime ather pse mos mi shiku kur nuk ka turp ajo ather pse te kem tur une
#1, 05.06.2009 - 23:17
ne ne fak aty mir e ki nese aja nuk ka turp dhe nuk ka ndergjegjije a te pse jo
05.06.2009 - 23:21
 

Blogs: tags
no tags
Entries archive
© 2019 Top.al - all rights reserved.