Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
blog
si e paramendoni jeten pa femra dhe ne te kunderten pa mashkuj


 
Interesting
positive votes: 2  |  negative votes: 0

Write comment:

pa femna shum ma mire valla une 23 vjet i kom veq femnat kerret edhe telet i kisha zhduk me mujt mendimi im edhe si nuk bon pa toh
#3, 07.06.2009 - 15:10
pa femra kish pas me qen perfecttt bre
meja bajt gajlen tan kohen qa po bon a pom don a spom don :P:D:D:D:
#2, 05.06.2009 - 16:46
hahahaha po po ama bota pa femra sdo te kishte kuptim
05.06.2009 - 17:56
dritonii (30)
jeta pa femra to te ishte e kot dhe nuk dot egzistonte fare
#1, 05.06.2009 - 15:49
 

Blogs: tags
no tags
Entries archive
© 2019 Top.al - all rights reserved.