Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
valmir174 blog
Qe nje koh te gjat jam tu mendu misionin e dashuris me ty me fillu, erdhi ky moment qe shum e endrrum qe sa koh dashurin ne sy e kerkum, sante ne Prishtine ne nje diskotek dola me shoqni kur te pash deshta me dek a esht e shkruar a po rastesi gjithmon me vin nga pas dy syt e tu te zi, krejt syt ne ty e ti syt ne mu, tani ka ardh koha met then une Te DU, ju afrova ngadal si nje gjentellmen, isha shum me fat sante ish nata jem, eja te vallzojm le te digjet bota ndjeva veten mbret kur me the jam e jotja vallzo mos u ndal le te digjet nata zdua te mungojn puthjet tona te zjarrta.
Je gjdo nat ne mendimet e mia dashuria e vertet qe me vite kam kerkuar vetem te ti e kam gjet, je si engjull dhe e embel si qokollad me ty po du me kalu jeten e jo veq nje nat,gjdo avantur te jetes me ty du me shiju qe un me kan me ty e ti gjithmon me mu, kam shum vetbesim edhe shpres ne ket jet se nuk je veq enderr po e vertet, me endje flej veq ty te endrroj sepse vetem ne endrra po muj te takoj, kam shum vetbesim edhe shpres ne ket jet pse nuk je veq enderr por je e vertet.


 
Interesting
positive votes: 4  |  negative votes: 0

Write comment:

#2, 05.10.2011 - 15:29
:) :D
05.10.2011 - 19:07
hahahahahahah shum e bukur osht kjo me ka pelqyr shum
#1, 05.10.2011 - 12:48
si me kan poet hehehehe
05.10.2011 - 19:08
 

User
offline valmir174 (29)
Zvicra, Ticino, LuganoBlogs: tags
no tags
Entries archive
© 2017 Top.al - all rights reserved.