Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
zem-zem blog

Kërkoj falje Zotit tënd 
Interesting
positive votes: 12  |  negative votes: 0

Write comment:

Secili njeri n`ket bot ben gabimeeeeeeeee Inshalla Allahu xh.sh na fal seeee perpos Zotit askushhhh nuk fal gabimeeeeeeeeeee aii di te fal din te adhuroj din te gzojjjjjj .....
#4, 22.08.2011 - 18:38
toni87 (31)
asgje miku ime
#3, 19.08.2011 - 23:24
arbria (45)
ju prsh ishall zoti qdo njeri qe pendohet sinqrisht i fal mekatet vetem qe ai njeri mos mej perserit prap ishall tash tutje qdo njeri kupton q esduhet em hy ne mekat te mdha se sben por ju uroj per ket mesazh shum imir per gjith muslimanet qe lexojnn me vemendje tung e kalo mir
#2, 19.08.2011 - 22:16
faleminderit e nderuar per komentin,dhe per kohen qe keni ndare dhe e keni lexuar blogun.
Ju pershendes me cdo te mire , Allahu ju rujt !
19.08.2011 - 23:14
toni87 (31)
zem-sem all-llahu ta shperbleft me vjen mir per njerz si ti ce perhapin mesazhe te tilla...........
#1, 19.08.2011 - 20:21
Amin ,Allahu te shperbleft edhe ty mik i nderuar.
Faleminderit per komentin.
19.08.2011 - 23:12
 

© 2019 Top.al - all rights reserved.