Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
blog
ma mire fund me dhimbje ...se dhimbje pa fund


 
Interesting
positive votes: 6  |  negative votes: 0

Write comment:

Nese ne rastet e tjera dhimbja eshte shume e eger dhe shume e padurueshme, ne dashuri dhimbja eshte shume e embel. Nese na rastise qe te dashurohemi ne nje person te "ndaluar" edhe pse e dijme nje gje te tille, dashuria na ben qe kete dhimbje te dashurise ta zgjasim ne pafundesi. Pra deshirojme qe te mos kete fund fare....
#4, 19.03.2009 - 15:22
ashtu edhe une si kur ti mendoj :P
#3, 04.02.2009 - 19:06
QKA TKA GJET MORE, KUKU KOKE QORODITE KEJT:p
#2, 04.02.2009 - 18:40
HUN duhet te shkruash me shume tekst
#1, 04.02.2009 - 15:47
 

Blogs: tags
no tags
Entries archive
© 2019 Top.al - all rights reserved.