Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
blertta1 blog

Gëzuar Ditëlindjen Nitushe

Në të gjithë botën 1 Maji njihet si dita e punëtorëve,pikërisht në këtë datë Zoti solli në jetë një vajzë të dashur,temperamente e mbi të gjitha të zellshme dhe shumë puntore (fajin për këtë duhet ta ketë 1 Maji :P)

Edhe një vit kaloj dhe ja ku erdhi ditëlindja jote <3, e ne ketu të gjithë bashkë jemi që të festojmë këtë ditë të vecantë për ty e të gjithë njëzëri të të themi GËZUAR DITËLINDJEN user2.gif Nittuchka .


gezuarditelindjennerozegi1.gif

Uroj që koha që kalon mos të të përcjell vetëm me melodinë e kujtimeve të kaluara, por të ketë një ritëm të gëzuar të një jete të mbushur plotë me emocione,uroj që të jesh çdoherë e gatshme të fillosh nga 0 sa herë që zbulon të rejat , sfidat dhe mrekullitë e kësaj bote.

Uroj të kesh sa më shumë buzëqeshje në fytyrë që të bëjnë të ndjehesh mirë,që cdo ëndërr të të bëhet realitet, dhe që të kesh shpresën që të ngroh zemrën cdoherë.

Nga mistrecja e stafit user2.gif ilirda ke këtë urim

Bukuria e ditëlindjes varet nga përsoni që e ka atë.Ti e ke bukurinë një armë shumë të fuqishme në dorën tënde,uroj që ajo të mos shuhet kurrë… uroj të kesh jetë të gjatë të mbushur me Urime,Lumturi, Inteligjencë, dhe Arritje të mëdha.GËZUAR!!!
Gjithe te mirat ne jete
STAFI TOP.AL
P.S. per shkaqe teknike blogun po e postojme 1 dite me vonese :(

Tags:

 
Interesting
positive votes: 35  |  negative votes: 0

Write comment:

GEZUAR!!!

SHUM URIME PER TYY...SHUME URIME PER TYYYY... SHUME URIME PER NITUCHKENNNNNNN...SHUME URIME PER TYYYYYYYYY...
Gezime ne jeten tende,harmoni ne familje,dashuri ne dashuri,sa me shume momente plot buzeqeshjeSillu mire me veten NJE JETE KEMI...VITET KALOJNE...
Respekto dhe ji krenare per veten,jep me te miren qe mundesh,kete beje PER VETE jo per te tjeret!

#14, 02.05.2011 - 01:54, Trimar
04.05.2011 - 11:54
msn (34)
#7, 03.05.2011 - 15:46
04.05.2011 - 11:55
toni87 (31)
flm dhe ju mike
#6, 03.05.2011 - 10:07
toni87 (31)
me lejo dhe mua ti bashkangjitem urimit te antares dhe mod-eratores me te respektuar ne top.al........nita u befsh 100 vjeqe fati dhe lumturia te ndjekt kudo ne jeten tende.......URIME.
#5, 03.05.2011 - 09:53
flm shume per urimin mik
03.05.2011 - 10:02
Dark-Angel (30)
#4, 02.05.2011 - 19:19
02.05.2011 - 20:36
dritonii (30)
shum urime per ty nita edhe shum vite te lumtura dhe nje dashni te bukur siq je ti engjull kalo sa ma bukur ne ditlindje gezuar
#3, 02.05.2011 - 15:40
02.05.2011 - 20:37
Geuzar..
#2, 02.05.2011 - 10:31
02.05.2011 - 15:08
princ-niki (30)
Nuk uroj qe jeta jote te jet e gjat sa jeta e nje ylli,Jo se kjo do ishte shum e gjat,Nuk uroj qe jeta jote te jet e gjat sa nje jet e nje trandafili,Jo se kjo do ishte shum e shkurter Por uroj qe jeta jote te jet e shendritshme si Ylli dhe e bukur si Trandafili>URIME DITLINDJA
#1, 02.05.2011 - 08:46
flm per urimin mik
02.05.2011 - 15:07
 

© 2019 Top.al - all rights reserved.