Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you. For using the site log in or register!
blog
  1. I PASUR nuk i thuhet atij qe zotron pasuri por atij qe zotron ZEMER te PASUR.
    a tije qe i mungon pasuria e zemres,sado pasuri te ket prape i varfer ngelet.. dhe aj qe ka zemern te pasur sado i farrfer te jet ne syte e te gjithve eshte i mrekullushem.


 
Interesting
positive votes: 1  |  negative votes: 0

Write comment:

shume thenje e madhe kjo , njeriu duhet te jete ne zmer i pasur , jo ne mendje , te vlersoj ne maksimum me kete fraze
puccc
#1, 28.05.2009 - 17:50
puc pucc
11.06.2009 - 16:35
 

Blogs: tags
no tags
Entries archive
© 2019 Top.al - all rights reserved.